Aylık Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA

Filo kiralama, hem ticari hem binek hem de lüks kategoriye ait tüm araçlar için uygulanan bir sistemdir. Şirketlere sağladığı çeşitli avantajlar, filo kiralama hizmetine olan ilgiyi de arttırmıştır ve artık hemen hemen herkes tarafından tercih edilir olmuştur. Sunduğu avantajların başında ise şirkete sağladığı maddi rahatlık ve getirdiği pratik çözümler gelmektedir. Tüm bu avantajlar sayesinde de artık tüm şirketler filo kiralama hizmetlerinden yararlanmaya başlamıştır.

Aventour Rent a Car olarak her geçen gün ticari taşıt filomuzu yeniliyor ve son model araçları şirketlerin beğenisine sunuyoruz. Kiralanan araçların öne çıkan özelliklerinin başında ise bagaj kapasitesinin genişliği, koltuk sayısı, yakıt türü ve teknik özellikleri geliyor.

Şirketler araç kiralarken kullanma amaçlarını göz önünde bulundurmalıdır ve model seçimini ona göre yapmalıdır. Örneğin araç servis ve taşıma amacı ile kullanılacaksa koltuk sayısı önem arz edecektir. Ya da ağır yükler taşınacaksa ve kısa mesafeli teslimatlar yapılacaksa bagaj kapasitesinin geniş olması şirketlerin ihtiyacına cevap verecektir.

Tüm bu özellikler düşünüldüğünde filo kiralama ve araç modelleri tüm sektörlere hitap etmektedir. Uzun vadede avantaj sağlayan bu sistem sayesinde şirketler bakım onarım takibinden, vergi işlemlerinden ve diğer problemlerden muaf tutulmaktadır.

Sunduğu Avantajlar

Araç satın almak yerine kiralama yapmak ilk etapta şirketlere zarar verdiği düşünülse de uzun vadede çeşitli avantajlar sağlıyor. Özellikle maddi açıdan çeşitli imkanlar şirketlerin beğenisine sunuluyor. Bu durumun fark edilmesiyle de şirketler filo kiralama hizmetini sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır.  Araçların rutin bakımlarının takip edilmesi, bakımlar için ekstra ücret ödenmemesi, vergi-sigorta gibi masraflardan muaf olunması ve kiralama için ödenen ücretin şirket gideri olarak gösterilmesi sunulan avantajların ilk sırasında yer alıyor. Daha sonraki başlıklarda da firmaların çeşitli kampanyalar uygulaması, ödemede kolaylık sunması, uzun süreli çalışmalarda indirim sağlaması gibi maddeler kendini gösteriyor.

Doğru Araç Seçimi

Aventour Rent a Car’ın sahip olduğu zengin araç filosunda tüm sektörlerin ihtiyacına cevap verecek modeller bulmak mümkündür. Profesyonel kadrosu ve zengin ürün yelpazesi de tam da bu konuda devreye girmekte ve şirketlerin ihtiyaç duyacağı araçları seçmesinde kolaylık sağlamaktadır.

Araç seçerken yapılacak işin profili doğru tespit edilmelidir. Örneğin ağır yük ve teslimat işleri yapılacaksa bagaj kapasitesinin genişliği önem arz edecektir. Şayet servis, pazarlama gibi departmanlarda kullanılacaksa bu sefer koltuk sayısının fazla olması şirketlerin ihtiyacını karşılayacaktır.

Teknik detaylarda dikkat edilmesi gereken bir husustur. Özellikle şehir içinde sürekli ulaşım sağlayan bir aracın yakıtta tasarruf sağlaması şirketlere avantaj sağlayacaktır. Dizel yakıt türüne ait modeller seçilmesi de bu açıdan oldukça önemlidir. Diğer teknik detaylar incelendiğinde de motor kapasitesi, sürüş gücü gibi başlıklar dikkat çekmekte ve şirketlere uzun vadede fayda sağlayacaktır.

Ödeme Koşulları

Aventour Rent a Car, filo kiralama hizmeti almak isteyen şirketler için zengin araba model seçenekleri sunarken ödeme konusunda da çeşitli faydalar sağlamaktadır. İlk kez filo kiralama şirketiyle çalışan isimler olduğu gibi uzun süredir bu hizmetten faydalanan yerlerde vardır. İlk kez bu hizmetten faydalanacak kişilere verebilecek tavsiyeler şu şekildedir;

Ödeme Koşulları Ve İndirim Olanakları:

* Firmalar kiralama ücretlerini en aza indirmesi ve ödeme koşullarında avantajlar yaşaması için sürekli aynı firmayla çalışması tavsiye edilmektedir.
* Kiralama süresi uzadıkça elde edilecek kar o kadar fazla olacaktır.
* Belli periyotlarda kiralama yapmak şirketin güvenilirliğini ortaya koyacaktır bu sebeple konuya hassasiyet gösterilmelidir.
* Uzun süreli kiralamalarda şirketten indirim ve taksit imkanı talep edilebilmektedir.
* Uzun süreli kiralamalarda bakımlar takip edilmeli ve belli bir kilometreden sonra lastik değişimi talep edilmelidir.

Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
    Adres : Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Ahu Sk. No: 1/A-B Bakırköy / İSTANBUL+90 212 543 28 40+90 212 543 28 41+90 555 803 03 88 ( 09:00 / 23:00 )E-posta : info@aventour.com.tr
    © 2020 aventour.com.tr
    whatsapp

    Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

    X